Glumica Mišel Traktenber umrla u 40. godini, poznata po serijama "Bafi, ubica vampira" i "Tračara"

Glumica Mišel Traktenber preminula je u 40. godini, a publici je poznata po ulogama u serijama "Bafi, ubica vampira" i "Tračara".
Glumica Mišel Traktenber umrla u 40. godini, poznata po serijama "Bafi, ubica vampira" i "Tračara"
Foto: Beta (AP/Matt Sayles)
Kako piše ABC News, ona je pronađena mrtva u sredu u svom stanu u Njujorku, a pronašla ju je majka.
Glumica je nedavno imala transplantaciju jetre.
 
Kako je policija saopštila, veruje se da je preminula prirodnom smrću i ne sumnjaju ni na kakve sumnjive okolnosti.
Mišel je rođena 11. oktobra 1985. u Njujorku, a prvi put je u svet glume zakoračila sa devet godina.
 
Publika je pamti po ulogama Džordžine Sparks u "Tračari" i Doun Samers u seriji "Bafi, ubica vampira". 
 
Pored toga, glumila je u ostvarenjima "Put u Evropu", "Ledena princeza", "Ponovo 17", "Zakon i red", "Sva moja deca", "Mesto zločina: Njujork" i drugim.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Marko

    26.02.2025 22:39
    Iskreno saučešće porodici Traktenber
  • Boze

    26.02.2025 21:41
    Kako lepe oci
    Pocivaj u miru Nebeksom !

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Seizmička aktivnost na Santoriniju se smiruje

Od početka seizmičke aktivnosti u zoni grčkih ostrva Santorini i Amorgos 26. januara, Seizmološka laboratorija (SL) Univerziteta u Atini je do 22. februara detektovala ukupno više 23.500 zemljotresa.

Vučić u Banjaluci: Neću nikoga da uslovljavam

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će Srbija i on lično biti uvek uz Republiku Srpsku, bez ozbira kakva bude odluka vlasti ovog entiteta u vezi sa presudom predsedniku RS Miloradu Dodiku.

Estonija uvodi četbotove u sve škole

Estonija je prva u svetu pokrenula inicijativu za integrisanje četbotova i drugih alata veštačke inteligencije specijalizovanih za obrazovanje u nacionalni obrazovni sistem.