Za sada nema izveštaja o povređenima, prenose mediji.
Policija je ogradila područje duž jedne od glavnih avenija u grčkoj prestonici, gde su stanovnici prijavili da su čuli snažnu eksploziju u petak uveče, piše AP.
Lokalni mediji navode da su jedan list i jedan sajt primili anonimni poziv nedugo pre eksplozije, u kojem je upozoreno da je bomba postavljena ispred kancelarije železničke kompanije.
Eksplozija se dogodila u jeku široko rasprostranjenog javnog nezadovoljstva zbog velike železničke nesreće iz 2023. godine, kada je poginulo više desetina ljudi nakon što su teretni i putnički voz, koji su išli u suprotnim pravcima, greškom stavljeni na isti kolosek.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar