Pucnjava u Upsali, ubijene tri osobe

Tri osobe poginule su danas u pucnjavi u Upsali u Švedskoj, objavila je švedska policija.
Pucnjava u Upsali, ubijene tri osobe
Foto: Pixabay (ilustracija)

Prema medijima, pucnjava se dogodila u frizerskom salonu u centru grada i osumnjičeni je pobegao na električnom skuteru.

Policija navodi da je otvorena istraga.

Upsala se nalazi oko šezdeset kilometara severno od Stokholma.

Agencija Frans pres piše da u Švedskoj poslednih nekoliko godina traje rat bandi oko trgovine gdrogom i da u okviru toga ima okršaja. 
 
Počinioci su sve češće adolescenti koji su angažovani kao naručene ubice zato što su mlađi od 15 godina, što je starosna granica za krivičnu odgovornost u Švedskoj.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Otkriven zvanični uzrok smrti Džina Hekmana

Zvanični uzrok smrti glumca Džina Hekmana je, prema nalazima Kancelarije medicinskog istražitelja u Novom Meksiku, zapušenje krvnih sudova srca i teške hronične hipertenzivne promene na bubrezima.