On je na startu takmičenja izgubio od Poljaka Huberta Hurkača sa 2:0 u setovima, 6:3, 6:2.
Meč je trajao ukupno 66 minuta, a Hurkač je u početnom setu uspeo da oduzme servis Filipu u šestom gemu i potom sigurnim servis gemovima dođe do vođstva.
U drugom setu, Krajinović je poklekao dva puta na svom servisu, u petom i sedmom gemu.
Poljak će se u drugom kolu sastati sa prvim nosiocem turnira, Grkom Stefanosom Cicipasom. Turnir u Marseju igra se za nagradni fond 668.485 evra.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar