Selekcija Južne Koreje je sigurno ušla u meč i vodila igru od samog početka za sigurno osvajanje prvog i drugog seta.
Podmlađena reprezentacija Srbije je uspela da parira protivnicama u trećem setu i da njegovim osvajanjem nagovesti mogući rezultatski preokret. Ipak je sve ostalo samo na tome, jer odbojkašice Južne Koreje opet preuzimaju inicijativu i vode meč ka pobedi.
Posle odigranih 8. kola na Svetskom kupu naše odbojkašice sada imaju polovičan učinak od četiri pobede i četiri poraza na turniru i trenutno su pete na tabeli.
U narednom kolu Srbija igra protiv domaćina Japana, a taj meč će se igrati u petak oko 12 časova po našem vremenu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar