VIDEO: Posle čuda na Maksimiru, Murinjo ušao u svlačionicu Dinama i aplaudirao igračima

Fudbaleri Dinama plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su iz takmičenja izbacili moćni Totenhem.
Imali su igrači iz Londona, predvođeni "Specijalnim" Žozeom Murinjom, prednost od 2:0 nakon prve utakmice. S obzirom na celokupnu situaciju u zagrebačkom klubu, koja je daleko od zavidne nakon potvrđivanja presude Zdravku i Zoranu Mamiću, svi su očekivali da će se Totenhem lagano prošetati u narednu rundu takmičenja.
 
Međutim, Modri su uspeli da neutralizuju Londonce i da se vrate u život. Na scenu je stupio Mislav Oršić, koji je het-trikom odveo svoj tim u među osam najboljih u Ligi Evrope.
 
Posle pobede od 3:0, igrači Dinama su slavili, a na odličnoj igri čestitao im je i Murinjo. U jednom momentu Murinjo je ušao u svlačionicu Dinama i aplaudirao im. 
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • jovan

    20.03.2021 09:44
    Murinjo kralju, treba ti skinuti kapu i pokazivati te kao primer kako se zaslužuje respekt.
  • stanovnik keja

    19.03.2021 14:38
    duboki respect za gospodina Murinja
  • djape

    19.03.2021 13:31
    Bravo za Murinja bravo za het trik Orsica. znaci decko je razvalio nadmene Engleze.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport