Zvezda je pobedila sa 4:3 u penal seriji.
Golove za Zvezdu dali su Milan Rodić, Radovan Pankov, Nikola Krstović i Veljko Nikolić.
Strelci za Partizan bili su Bibras Natho, Marko Živković i Filip Stevanović, dok je Milan Borjan odbranio udarcec Miloša Jojića i Nikole Štulića.
Penal seriju obeležio je incident posle trećeg jedanaesterca Zvezde.
Krstović je posle datog gola provocirao golmana Partizana Vladimira Stojkovića, koji je gurnuo loptu napadaču Zvezde u lice. Sudija Srđan Jovanović mu je pokazao žuti karton, drugi na utakmici, ali je Stojković ipak ostao na golu do kraja penal serije zbog pravila po kojem se karton pre penala "briše".
Zvezda je tako osvojila 25. trofej pobednika nacionalnog kupa, prvi posle devet godina.
Rezultat posle regularnog dela i produžetaka bio je 0:0.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 6
dođoš
Mikloš
Никола$
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar