Bila je to treća pobeda naših košarkaša na turniru u Atini, a u prva dva kola su savladali Portoriko sa 80:68 i Meksiko sa 104:67.
Na taj način su uspešno odradili pripreme za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre, koji je na programu od 29. juna u Beogradu. Pre toga, izabranici Igora Kokoškova će 23. juna u Beogradu odigati još jednu utakmicu sa Meksikom.
U duelu protiv Grčke problema je bilo samo u prvoj četvrtini, koja je pripala domaćinima, ali je sve nakon toga proteklo u nadmoćnoj igri košarkaša Srbije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Andrija Šrek
To je najbolja selekcija koja je trenutno mogla da igra.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar