Tokom jučerašnjeg meča drugog kola protiv sunarodnika Manarina, Monfis je pokazao znake povrede mišića desne noge tražeći pomoć fizioterapeuta, a nakon meča je izjavio da je povređen, te i da će razmisliti o nastupu protiv Đokovića.
U narednom meču Đokovićev rival biće bolji iz duela između Amerikanca Tejlora Frica i Britanca Kamerona Norija.
Meč će se igrati u toku sutrašnjeg dana, a Đoković protiv Frica ima maksimalan učinak od četiri pobede iz isto toliko mečeva, dok se sa Britancem koji poslednjih meseci igra u sjajnoj formi u dosadašnjem toku karijere nije susretao.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar