Đoković ubedljivo do četvrtfinala u Rimu

Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je danas u dva seta pobedio Švajcarca Stana Vavrinku 6:2, 6:2.

Đoković je do pobede protiv Vavrinke, 361. na ATP listi, stigao posle sat i 16 minuta igre.

U prvom setu Đoković nije dozvolio protivniku da stigne do brejk lopte, dok je sa druge strane uspeo da u prvom i sedmom gemu oduzme servis Švajcarcu i stigne do vođstva.

U drugom setu Đoković je uspeo tri puta da oduzme servis Vavrinki, u prvom, petom i sedmom gemu i stigne do ubedljive pobede i plasmana u četvrtfinale.
 
On će u četvrtfinalu igrati protiv Kanađanina Feliksa Ože Alijasima, koji je danas pobedio Amerikanca Markosa Đirona sa 2:0.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Janik Siner suspendovan do 4. maja zbog dopinga

Italijanski teniser Janik Siner suspendovan je na tri meseca zbog korišćenja nedozvoljene supstance klostebola i neće moći na teren do 4. maja, saopštila je Svetska antidoping agencija (WADA).

Filadelfija Iglsi osvojili 59. Superbol

Filadelfija Iglsi osvojili su titulu šampiona Nacionalne lige američkog fudbala (NFL), pošto su noćas u Nju Orleansu, u 59. Superbolu, pobedili Kanzas Siti Čifse 40:22.