Đoković pobedio Tompsona i plasirao se u treće kolo Vimbldona

Novak Đoković plasirao se večeras u treće kolo Vimbldona, pošto je u tri seta savladao Australijanca Džordana Tompsona 6:3, 7:6, 7:5.
Drugi teniser sveta je do pobede nad 70. igračem na ATP listi stigao posle dva sata i 29 minuta.
Đoković je do vođstva u setovima stigao zahvaljujući brejku u šestom gemu.
U drugom setu, oba tenisera su bila sigurna na svom servisu, pa se pobednik odlučivao u taj-brejku, u kom je Đoković bio siguran i slavio sa 7:4.
 
Srpski teniser je u 12. gemu trećeg seta, na servis protivnika, iskoristio prvu meč loptu i stigao do pobede.
 
U trećem kolu, Đoković će igrati protiv boljeg iz meča Tomas Martin Ečevari - Stan Vavrinka.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Janik Siner suspendovan do 4. maja zbog dopinga

Italijanski teniser Janik Siner suspendovan je na tri meseca zbog korišćenja nedozvoljene supstance klostebola i neće moći na teren do 4. maja, saopštila je Svetska antidoping agencija (WADA).

Filadelfija Iglsi osvojili 59. Superbol

Filadelfija Iglsi osvojili su titulu šampiona Nacionalne lige američkog fudbala (NFL), pošto su noćas u Nju Orleansu, u 59. Superbolu, pobedili Kanzas Siti Čifse 40:22.