Trostruki uzastopni svetski šampion ostvario je na Suzuki 57. pobedu u karijeri. Holanđanin je osvojio i dodatni bod za najbrži krug trke.
Drugo mesto zauzeo je njegov timski kolega Serhio Peres, a treći je bio Karlos Sainc iz Ferarija.
Vozač Ferarija Šarl Lekler zauzeo je četvrto mesto, peti je bio Lando Noris iz Meklarena, a šesti Fernando Alonso iz Aston Martina.
Vozač Mercedesa Džordž Rasel zauzeo je sedmo mesto, osmi je bio Oskar Pjastri iz Meklarena, deveto mesto zauzeo je Luis Hamilton iz Mercedesa, a 10. je bio domaći vozač Juki Cunoda iz ekipe RB.
Naredna trka u šampionatu vozi se 21. aprila za Veliku nagradu Kine.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar