Odbojkaši Srbije izgubili od Francuske posle pet setova

Odbojkaši Srbije izgubili su prvi meč na Olimpijskim igrama.
Oni su poraženi od reprezentacije Francuske sa 2:3 u setovima.

Rezultat po setovima bio je 25:23, 17:25, 17:25, 25:21, 6:15.
Srbija je tokom čitavog prvog seta bila u prednosti i taj deo rešila u svoju korist, da bi Francuzi odgovorili u drugom setu i ubedljivom igrom stigli do izjednačenja.

U trećem setu Srbija je uspela da bude u egalu do polovine seta, kada je Francuska zaigrala mnogo bolje i serijom 14:6 stigla do prednosti u setovima.

Srbija je dobrom igrom u završnici četvrtog seta, kada je pri rezultatu 19:19 napravila seriju 6:2, stigla do izjednačenja.

Naša selekcija je loše ušla u peti set i dozvolila Francuskoj da povede sa 1:7 na startu i u nastavku stigne do prve pobede na ovogodišnjim Igrama.

U narednom kolu, Srbija će igrati protiv Slovenije, a Francuska protiv Kanade.

Prvoplasirana dva tima prolaze dalje, dok će i treći imati šansu u poretku trećeplasiranih.

@ И мали
    Има, ватерполисти, Ђоковић, физичари... У чему си ти победио?
  • MILL

28.07.2024 20:40
    baksuz
    rekao sam kada ih je vodja ispatio da niko nista nece osvoiti. jednostavno covek je rodjeni baksuz

Zvezda izgubila od Benfike u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras na domaćem terenu u Beogradu od Benfike 1:2, u utakmici prvog kola Lige šampiona, koja se od ove sezone igra u novom formatu.

Roma otpustila trenera De Rosija

Fudbalski klub Roma, koji se susreće sa teškoćama i lošim rezultatima u italijanskom prvenstvu, saopštio je da je otpustio trenera Danijelea De Rosija.

Lekleru pol pozicija u Bakuu

Vozač Ferarija Šarl Lekler startovaće sa pol pozicije trku Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana, pošto je danas bio najbrži u kvalifikacijama.