Borislava Perić Ranković plasirala se u finale POI

Srpska parastonoteniserka Borislava Perić Ranković plasirala se u finale Paraolimpijskih igara.
Ona je u polufinalu u disciplini WS4 pobedila Kineskinju Jing Žou rezultatom 3:2 po setovima 11:13, 9:11, 11:8, 11:7, 11:8.

Perić Ranković će igrati u finalu danas od 18 časova, protivnica će joj biti Nemica Sandra Mikolašek.
Srpska parastonoteniserka je ranije izborila medalju pošto je u četvrtfinalu pobedila Britanku Megan Šeklton rezultatom 3:2.
Tim Srbije je do sad osvojio šest medalja na POI. Perić Ranković je u paru sa Nadom Matić osvojila srebro u dublu.

Mitar Palikuća osvojio je bronzu u parastonomtenisu u singl konkurenciji, paraatletičar Nebojša Đurić stigao do srebrnog odličja u bacanju kugle.

Dragan Ristić je osvojio zlatnu medalju medalju u parasteljaštvu, dok je paraatletičar Željko Dimitrijević stigao do bronze.

NEMAM REČI!!!
    Koja “kraljica”, ne mogu da iskažem divljenje šta je sve u ovom sortu uradila za 25 godina, koja carica!! Sve najbolje, u budućem životu joj želim!!!

Lekleru pol pozicija u Bakuu

Vozač Ferarija Šarl Lekler startovaće sa pol pozicije trku Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana, pošto je danas bio najbrži u kvalifikacijama.

KSS: Selektore, hvala

Košarkaški savez Srbije (KSS) izrazio je zahvalnost dosadašnjem selektoru reprezentacije Srbije za sve što je učinio za nacionalnu selekciju.