Letelice bi pod povoljnim uslovima Srbija mogla da kupi u Belorusiji, navodi
list.
Prema navodima lista, nabavka helikoptera biće jedna od tema predstojeće posete ministra odbrane Aleksandra Vulina Minsku, a u procesu pregovora o kupovini važnu ulogu ima i Rusija koja kao zemlja proizvođač mora da se saglasi sa primopredajom.
Helikopter Mi-35 predstavlja modernizovanu varijantu jurišnika Mi-24 i može obavljati širok spektar operacija, iako je prvenstveno namenjen protivoklopnoj borbi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 15
Carls Tejlor
ex chapman
"Kud ću, šta ću, ja izvadih tada,
ono malo što imadoh jada."
Ljuba Moljac, Hamlet
ex chapman
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar