Putnik koji je bio na letu Diseldorf-Antalija morao da napusti avion i "odmori" u Beogradu, a po sletanju aviona dočekale su ga nadležne aerodromske službe.
Sa Aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu kažu za Tanjug da Srbiju dnevno preleti 1. 500 do 3.000 aviona, a na pitanje koliko je u avio-saobraćaju uobičajeno da dolazi do prinudnih sletanja aviona i šta određuje mesto na koje će sleteti, odgovaraju da na to najviše utiče infrastrukturna i kadrovska opremljenost i osposobljenost aerodroma. "Pokazalo se da je beogradski aerodrom čest izbor pilota koji se nađu u vanrednoj situaciji koja zahteva brzu reakciju na zemlji. Beogradski aerodrom otvoren je 24 sata i u mogućnosti je da pruži brzu pomoć svima koji u tim slučajevima odluče da slete u Beograd.
Kažu da su razlozi za dosadašnja prinudna sletanja, kada se desi vanredna situacija u vazduhu, najčešće medicinske prirode. Za samo dva dana krajem aprila tri aviona su prinudno sletela na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" i to zbog putnika kojima je pozlilo, a jedan od njih je preminuo.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
NE
Dovoljno je da okreneš bilo koje američko sredstvo informisanja.
Sude im u americi, dok oni zločin rasprostiru po svetu.
Verujem da će EU prva početi sa suđenjem ovde, čim otkače NATO.
Trololo
Teorija zavere, da nas istrebe i seme nam zatru...
Kema
Zainteresovani su sve vrste astmatičara, dece i ostalih građana kojima niko ne štiti vazduh.
A naročito ne od neprijavljenih i nenajavljenih letova NATO aviona, kojima je Vuk Drašković 2006-te potpisao dozvolu nenajavljenog preleta, u tadašnjoj funkciji ministra spoljnih poslova.
Tada je počelo trovanje vazduha koje ne prestaje.
Iako zvanično priznato u americi, i pod sudskim postupkom njihovog pravosuđa, kod nas niko ne postavlja pitanje - dokle će?
Ispratite nebo ujutro iumeđu 04.30 i 08.00 h.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar