Beograđani gajili i prodavali marihuanu u Španiji

Četiri osobe iz Beograda, članovi organizovane kriminalne grupe, osumnjičene za proizvodnju i distribuciju marihuane na području Katalonije, uhapšene su u Španiji.
U ovoj akciji u Barseloni, uhapšeni su D. L. (20), I. Š.  (38), L. A.  (19) i T. R. (20).
 
Policija je otkrila na dve lokacije u Barseloni plantaže za uzgoj marihuane u kontrolisanim uslovima i zaplenila 2.070 stabljika, dve torbe u kojima se nalazilo 3,5 kilograma cvetova marihuane i 9.940 evra. 
 
Ovom akcijom sprečena je distribucija više od 140 kilograma marihuane, čija se vrednost procenjuje na oko 200.000 evra.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija