Nišlija A.S. (26) poginuo je oko 10.40 časova kada je automobilom marke "Dačija" sleteo sa puta kod sela Ravna Dubrava u opštini Gadžin Han, javlja Blic.
Telo nastradalog iz smrskanog automobila izvukli su vatrogasci, intervenisala je i Hitna pomoć, ali vozaču nije bilo spasa.
Policija je obavila uviđaj i utvrđuje okolnosti pod kojima je došlo do sletanja sa kolovoza.
Dvadesetpetogodišnja devojka poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Ibarskoj magistrali kod mesta Veliki Crnjani kod Lazarevca.
Direktan sudar putničkog i teretnog vozila u kojem je stradala devojka dogodio se jutros oko 4.10 sati.
"Devojka je od zadobijenih povreda premila na licu mesta", rekli su za "Blic" iz Hitne pomoći Lazarevac.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar