Inače, test iz matematike je procurio noć pre nego što je trebalo da ga maturanti polažu, zbog čega je danas uhapšen radnik štamparije, koji je i priznao da je testove ukrao.
Zbog toga su nadležni odlučili da test iz matematike odlože za četvrtak i da daju zadatke iz rezervnog testa.
Inače, sličan scenario je bio i u utorak, kada je procurio pravi test iz matematike. Nakon toga, sa gomile lažnih profila na društvenim mrežama delila su se navodna rešenja kombinovanog testa, kao i iz srpskog jezika koji su osmaci već polagali. Svi ti testovi i sva ta rešenja bila su lažna, a profili ekspresno ugašeni.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar