Vučić po treći put ili četvrti o "obojenoj revoluciji", kaže da je sagledao
24.02.2025.•
13
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je "obojena revolucija" u Srbiji počela 2018. godine, da je godinama vođena kampanja protiv njega i da je sve to trebalo da bude završeno pre mesec, dva.
Komentari 2
mila
Dragan
Takođe bi bilo lepo da imamo uvid u imena svih nasilnika. Sve ludaci oko nas, neki po ko zna koliko puta kažnjavani, a da nemamo pojma ko su i gde žive.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar