Dodik: Blokade debelo štete Srbiji, Srbima iz Republike Srpske to ne odgovara
25.02.2025.•
8
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da višemesečni protesti i blokade u Srbiji nanose veliku štetu toj zemlji i njenom međunarodnom položaju.
Komentari 6
/
tip cak nije pobegao vec je telefonom nazvao da dodju po njega a suvozac je vikao: gazda, ja cu da se prijavim. tada je ubio zenu na prelazu kod stanice
postoji prica da je prethodno vec ubio jos jednu zenu kolima u vrbasu
samo dokazuje kakav ste narod.
na drugom mestu bi ga momentalno lincovali.
one koji su trcali za atentatorom na turskog ambasadora u bg ste poslali na ratiste i nisu vise zivi
Обсервер
Ns
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar