Kamioni na graničnim prelazima sa Mađarskom čekaju tri sata na Horgošu i Kelebiji, kao i četiri sata na Batrovcima, graničnom prelazu sa Hrvatskom, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Foto: Pixabay
Teretna vozila na graničnom prelazu Šid, sa Hrvatskom, čekaju oko dva sata.
Na naplatnim stanicama u Srbiji nema zadržavanja. AMSS je naveo da je saobraćaj umerenog inteziteta nа glаvnim putnim prаvcimа u Srbiji.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Uređivanje centralne informativne emisije Dnevnika 2 RTS-a dato je proverenim kadrovima, kojima je "pritisak nepotreban, jer su našpanovani na takav način rada".
Autoritarni režimi koriste pojedine reči i pojmove koje obeleže kao opasne i neprekidno ih ponavljaju, a te reči imaju "magijsko" delovanje jer podstiču željene emocije.
Prema istraživanju koje je sprovela inicijativa Muzej devedesetih i Institut za filozofiju i društvenu teoriju, mladi u Srbiji uzrasta od 18 do 30 godina ne znaju dovoljno o devedesetim.
Udruženi sindikati "Sloga" pozvali su sve članove, simpatizere, radnike, studente, penzionere i njihova udruženja, da se u što većem broju okupe ispred zgrade Vlade Srbije na protestu 1. maja.
Vlasti u Srbiji su na zahtev Vašingtona uhapsile Cuija Guanghaija iz Kine i Džona Milera iz Engleske, zbog navodnog organizovanja zavere protiv američkog državljanina.
Nikola Milićević, nastavnik jedne osnovne škole u Šapcu, prepešačio je na štakama do Novog Sada, gde se danas održava veliki protest srednjoškolaca, uz poruku da onlajn nastava nije rešenje.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je na Iks-u saznanja da će studenti u blokadi 15. maja tražiti od Vučića da raspiše vanredne parlementarne izbore.
Pet nacionalnih sindikata i studenti u blokadi pozivaju na obeležavanje 1. maja (Dana rada) na platou ispred Vlade Srbije, objavljeno je na Instagramu.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić sastao se sa komesarom za ljudska prava Saveta Evrope Majklom O'Flaertijem, a tema su bili i postupci policije tokom protesta u Srbiji.
Slovenačka policija proverava da li postoje osnovi sumnje za krivično delo u vezi sa prodajom zemljišta u Ljubljani, koje je prošle godine od gradske opštine kupio srpski biznismen Nikola Petrović.
Grupa muškaraca sa crnim kapuljačama je prošle noći, oko 2.00, sekla i cepala transparente izložene ispred Pravnog fakulteta u Beogradu, saopštili su studenti.
Opština Rača je podnela krivičnu prijavu i angažovala nezavisnog sudskog veštaka kako bi se utvrdile okolnosti pod kojima je pao plafon u učionici OŠ "Karađorđe" u Saranovu.
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas objavio je na svom Iks nalogu sliku, za koju kaže da je novi avion Falkon kupljen za potrebe državnih funkcionera.
Direktor Uprave policije Crne Gore Lazar Šćepanović saopštio je da su dvojica državljana Srbije uhapšena zbog sumnje da su u četvrtak ubili Iliju Bogdanovića na Cetinju.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar