Ministarstvo spoljnih poslova navelo je da je Ambasada Republike Srbije u Parizu upoznata sa slučajem srpskih državljana koji zbog loših vremenskih prilika 25. jula 2019. godine nisu mogli da se vrate iz Pariza u Beograd letom avio-kompanije "Vizer".
Prema obaveštenju Ambasade, jedan broj naših državljana se, u skladu sa dogovorom sa avio-kompanijom, vratio u Beograd letovima drugih kompanija, dok će se preostali putnici vratiti autobusom koji je organizovao "Vizer", rečeno je RTS-u iz MSP-a.
Na Fejsbuk stranici "Svi Srbi u Parizu" objavljeno je da se avion koji je trebalo da poleti za Beograd juče u 21 sat uopšte nije pojavio i da je na Aerodromu "Bove" u Parizu "zarobljeno" više od 70 Srba.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Francuz
novosadjan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar