"Nema ništa lepše od toga da se grade putevi. Danas sam tu da proverim dokle se stiglo sa izvođenjem radova i da se uverim da će sve biti spremno za puštanje autoputa u saobraćaj u nedelju. Ministarstvo je tu, kao i do sada, da vam pruži neophodnu podršku", rekla je Mihajlović.
Generalni direktor "Čajna Šandong" ogranka za Srbiju Džang Đijančao, izvestio je ministarku o dinamici radova.
"Kao što ste mogli da vidite prolazeći trasom, svi radovi su u završnoj fazi. Postavljamo ograde, zvučne zidove i horizontalnu signalizaciju. Uporedo se kosi trava i čisti trasa. Uveravam vas da će sve biti spremno za saobraćaj i pre nedelje", rekao je Đijančao.
Deonica Obrenovac-Preljina duga je 103 km i biće svečano puštena u saobraćaj u nedelju, 18. avgusta.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Mićun
Milomir
Sehr viele Grüße aus Ulm
socko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar