Omladina DS i dalje u centrali stranke: Ovo nije blokada, čekamo Lutovca da kaže zašto smo raspušteni

Članovi Omladine Demokratske stranke (DS) su od sinoć u prostorijama DS gde čekaju predsednika stranke Zorana Lutovca, a u međuvremenu im se niko nije obratio, niti ima najave kada će dobiti odgovor zašto su raspušteni, izjavila je predstavnica Omladine DS Aleksandra Božić.
Božić je za agenciju Beta izjavila jutros da se trenutno u centrali stranke nalaze samo omladinci DS, da je atmosfera mirna i da nije u pitanju bilo kakva blokada.
 
"Nismo dobili odgovor zašto smo raspušteni i zato čekamo u centrali stranke, jer ne želimo da propustimo da se predsednik (Zoran Lutovac) pojavi, došli smo da ga sačekamo. Niko nam se do sada nije obratio i ništa se od juče nije promenilo. Ali ovo nije blokada, mi prosto čekamo", kazala je Božić.
 
Ona je rekla da su omladinci pokušali da Lutovca dobiju na mobilni telefon, ali da se on nije javljao, nakon čega su odlučili da čekaju u centrali stranke dok se ne pojavi.
 
Na sednici Glavnog odbora stranke juče je raspuštena Omladina DS, a zatim i Gradski odbor Beograd. Skup je napustio jedan broj nezadovoljnih članova Glavnog odbora, a nakon sednice članovi Omladine DS su ušli u prostorije centrale stranke.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Orvelovski

    01.12.2019 15:24
    Hm, nesto mi poznato
    Cekajte, sad ustvari samo treba Djilasovi 'kuriri' da donose neku super klopu krisom, na zadnja vrata, pa ce onda i ovo kampovanje omladinaca zapravo da se zove blokada DS? A ne, ustvari Rektorat se blokira, a u DS-u se pravi 'ceka' predsedniku jer predsednik stranke koja treba da bude olicenje i zadnji bastion demokratije u Srbiji nece da se obrati svom podmlatku, vec ih 'ukida'? Cekajte, koja je knda razlika izmedju Djilasa, Lutovca i Vucica? Nesto meni kvde nije jasno. Da nece Bosko Obradovic postati novi predsednik DS? Uf, obrni okreni, nama se crno pise sa svim ovim pajacima.
  • novosađanka

    01.12.2019 15:03
    DS preživljava teške trenutke , preti joj još jedna podela a nasušno je potrebna opozicionoj sceni Srbije..
    Želim da reše unutrašnje probleme, tako da će misliti SAMO o interesima građana Srbije i svoje razmirice ostaviti za drugi put.
  • glasac

    01.12.2019 14:15
    DS
    Komunisti su krali al su i narodu dali
    Demokrate su krale, nikom nista nisu dale
    zato su i propale!
    moj brale...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija