Kamion novosadskih tablica sleteo je sa puta danas oko 11 časova i prevrnuo se u dvorištu kuće u Mislođinu, u opštini Obrenovac, prenosi RTV Mag.
Ova nezgoda, u kojoj nije bilo povređenih, dogodila se kada je, prema rečima vozača, pokušao da izbegne direktan sudar sa automobilom koji mu je išao u susret i prešao na drugu stranu.
Vozač kamiona je tom prilikom izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo sa puta.
"Prešao je na moju stranu i onda da bih ga izbegao, skrenuo sam, uhvatio sam bankinu i prevrnuo sam se. Niko nije povređen, on je odmah pobegao. Šteta je velika, pun je kamion robe. Da li je pisao poruke, ili šta već, ne znam. Prešao je na moju stranu i zato sam skliznuo", kaže vozač kamiona za RTV Mag.
Nakon što je sleteo sa puta, kamion je udario u banderu zbog čega je u ovom delu Mislođina došlo do prekida u snabdevanju električnom energijom.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Ne bih da budem od onih zluradih ,jer i među vozačima kamiona ima korektnih vozača.Ako nije bilo kola iza kamiona na licu mesta da posvedoči vozačevu tvdrnju,ništa od njegove "istine".Ja sampre sklon da verujem da je vozač pisao poruke ili telefonirao i da je njegovom greškom nastalo problem.Molim vas samo pogledajte vozače kamiona,skoro svaki leži na volanu sa jednom rukom na uvetu i tako prekraćuju vreme.Samo prave kombinacije kako da gazdama uzmu još koji dinar plus,na dnevnice koje imaju.
Upravo zbog ovakvih situacija sam nabavio kameru u vozilu. 40€ solidna (70Mai)+ 15€ kartica (Samsung Endurance Pro) i nekol8ko puta mi je već rešavala problem.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Više stotina građana okupljenih ispred skupštine Srbije pozdravilo je danas novoizabrane članove vlade koji su nakon sednice parlamenta izašli iz skupštine.
Srbija je ponovo jedina zemlja kandidat za članstvo u EU sa Zapadnog Balkana koja se nije uskladila sa novom spoljnopolitičkom odlukom EU o sankcijama Belorusiji.
Privredni apelacioni sud potvrdio je prvostepenu odluku i odbio tužbu koju je izdavač Kurira podneo protiv KRIK-a optužujući ih da su nelojalna konkurencija i da urušavaju ugled tog tabloida.
Zamenica predsednika Višeg suda u Beogradu, sudija Svetlana Aleksić, odbila je zahtev glavnog tužioca beogradskog Višeg javnog tužilaštva (VJT) Nenada Stefanovića, za izuzeće sudije Ivane Ramić.
"Koliko god ja radio sa tom televizijom i poštovao njenu tradiciju, RTS je evidentno jedan od stubova propagande i režima Vučića", rekao je Milan Bukvić, tragač iz "Potere".
Neformalna organizacija Ujedinjena prosveta Srbije predala je peticiju Ministarstvu prosvete kojom se zahtev obustavljanje disciplinskih postupaka protiv prosvetnih radnika na teritoriji cele Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su istražitelji FSB zaključili da na protestu u Beogradu 15. marta nisu korišćeni zvučni uređaji koje poseduju policijski organi Srbije.
Specijalni izaslanik Nemačke za Zapadni Balkan Manuel Saracin, komentarišući proteste u Srbiji, rekao da su oni pokrenuli pitanja važna za celo društvo: transparentnost, odgovornost i vladavinu prava.
NUNS je osudio javno deljenje ličnih podataka zaposlenih u RTS-u na društvenim mrežama, kao i plakate sa imenima i fotografijama urednika, koji po formi podsećaju na poternice.
Predstavnici zaposlenih u Dečijoj klinici "Tiršova", koji su došli pred Ministarstvo zdravlja u znak protesta zbog disciplinskih postupaka protiv njih, bili su na razgovoru u Ministarstvu.
Više javno tužilaštvo (VJT) saopštilo je da je Dejan-Vuk Stanković podneo krivičnu prijavu protiv nepoznatih osoba zbog krivičnih dela ugrožavanje sigurnosti, proganjanje i izazivanje panike i nereda.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu nije danas odredio pritvor inženjeru Zoranu Đajiću, koji je zahtevalo Više javno tužilaštvo zbog navodnog ugrožavanja sigurnosti predsednika Srbije.
Dosadašnji predsednik Poslaničke grupe "Zdrava Srbija - Ruska stranka - Ujedinjena seljačka stranka" Miloljub Albijanić napustio je danas tu poslaničku grupu.
Komentari 5
vozac
Milan
nema skretanja
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar