Ministarstvo demantovalo da je otkazalo državnu proslavu Sretenja u Kragujevcu
07.02.2025.•
0
Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave demantovalo je pisanje dela medija da je uputilo zvanično obavštenje gradu Kragujevcu o otkazivanju planiranih manifestacija obeležavanja Sretenja.
Komentari 5
Jelena
Ko prelezi, prelezace i nece znati. Ko umre, umrece - nece se znati od cega.
A vlast ce da skuplja poene jer su sve tako dobro odradili.. i eventualno ce rasprodati testove koji nisu iskorisceni..
drr
Александар
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar