Nema roka za podizanje 100 evra sa namenskog računa

Ne postoji rok do kada novčana pomoć od države mora da se podigne sa namenskog računa.
Nema roka za podizanje 100 evra sa namenskog računa
Foto: Pixabay
To je odgovor Ministarstva finansija na jednu od nedoumica onih koji su se opredelili da im država 100 evra uplati na taj način. 
 
Nakon što se novac podigne, namenski račun se gasi i nema nikakvih troškova.
 
Za novčanu pomoć prijavilo se više od četiri miliona građana, a poslednji dan za prijavu je 5. jun.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • ja

    30.05.2020 14:03
    Telenor, leglo prvi dan
  • Baš tako

    29.05.2020 14:50
    Baš tako
    Uzećete novac posle izvršiteljske bagre. Srami se srbijoooo
  • Ftn

    29.05.2020 14:33
    Ne
    Dali je neko razmisljao da pare treba uplatiti i zatvorenicima?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Vučević: I ja sam ćaci

Premijer u ostavcu Miloš Vučević podelio je na društvenim mrežama fotografiju sa porukom "i ja sam ćaci".

DDOR: Oslonac vozačima u svim situacijama

Osiguravajuća kuća DDOR, kao dugodišnji generalni sponzor međunarodnog sajma automobila u Beogradu, i ove godine pripremila je popuste na osiguranje vozila i poručuju da su oslonac vozačima.