Kako navode, na svim slivovima uvedena su 24-časovna dežurstva svih vodoprivrednih preduzeća iz sistema tog Javno-vodoprivrednog preduzeća.
"Ni na jednom slivu sa pritokama vodostaji nisu dostigli redovnu odbranu od poplava, niti se to očekuje", kažu u "Srbijavode" i navode da je situacija pod kontrolom.
Sve ekipe "Srbijavode" su na terenu, dodaje se u saopštenju.
RHMZ: Obilne padavine, na snazi upozorenje na izlivanje
Republički hidrometeorološki zavod najavio je jutros da se u Srbiji i tokom dana očekuju obilne padavine do 30 milimetara. Prema najavi RHMZ, i danas se očekuje oblačno, hladno, i vetrovito vreme, mestimično sa kišom.
Više padavina očekuje se u prvom delu dana na istoku i jugoistoku Srbije, od 20 do 30 mm.
U Srbiji od juče neprestano pada kiša, a na snazi je upozorenje na izlivanje pojedinih reka, dok će kod većeg broja vodostoji biti u porastu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar