Predsednik UO RTS Vladimir Vuletić rekao je da se nada da će se ovaj put prijaviti veći broj kandidata.
Rok za prijavljivanje je 30 dana od dana objavljivanja javnog konkursa u "Službenom glasniku", jednom dnevnom listu i na sajtu RTS. Upravni odbor će imenovati generalnog direktora u roku od 45 dana od dana otvaranja prijava na konkurs. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.
O rezultatima javnog konkursa kandidati će biti obavešteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru.
"Meni ostaje samo da se nadam da će se mnogo veći broj kandidata prijaviti. Žao mi je kada čujem pre neki dan, nije ni bitno gde i ko je izjavio, da bi Upravni odbor trebalo da iznedri novog direktora. Dakle, ne možete vi da iznedrite ništa ukoliko se ne prijavi dovoljan broj kvalitetnih kandidata. Tek tada možete da primenite one kriterijume koji su važni za izbor kvalitetnog čoveka", rekao je Vuletić.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Risto
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar