Prema njegovim rečima, još nema odluke o eventualnom produženju moratorijuma za odložene poreske obaveze iz 2020. godine.
"Biće nove podrške za preduzeća, videćemo da li dva ili tri puta po pola minimalca", rekao je Vučić za TV Hepi i dodao da će biti produžene i garantne šeme za privredu.
"Biće i sektorske podrške za turizam, turističke agencije, autobuske prevoznike", naveo je Vučić.
Kako je rekao, o tome – o podršci od oko milijardu evra, imao je duge razgovore sa premijerkom Anom Brnabić i ministrom finansija Sinišom Malim.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 25
Mein Kampf
N
Nikola
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar