Uz asistenciju interventne jedinice MUP-a inspektori su ušli u lokal, napisali prekršajne naloge i naložili pražnjenje lokala. Objavljen je snimak trenutka kada je policija upala u restoran, a čuje se kako traže svima da izvade lične karte i ostanu na mestima.
Na društvenim mrežama osvanuo je još jedan snimak, na kojem se vidi kako pripadnici Interventne jedinice lome staklo i nasilno upadaju u lokal. Kada su ušli u restoran, svetla su bila ugašena, ali se jasno vidi da je unutra dosta ljudi. Navodi se da je verovatno policija tražila nalog od dežurnog sudije da uđe silom jer vlasnik nije hteo da otvori vrata.
Nadležni su svima napisali kazne za nenošenje maski, koje su 5.000 dinara, a odgovorno lice iz lokala je privedeno u policijsku stanicu Čukarica.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 7
Trt
Pa što bi onda nas ovde u Vojvodini bilo briga šta se dešava u Beogradu?
The Lalosh
Da si ikada bio u poziciji onog koji viče, znao bi da iz njega viče strah. Svako iz te gomile u mraku može biti pijan ili drogiran, bez minimalne kontrole svojih postupaka. A da ne pričam da bi mogao uz to da bude i naoružan.
Policajci su toga itekako svesni. Neki imaju i iskustva. Bolje da viče nego da se neko pomeri kako ne treba pa da ga izbuše iz straha.
Sada će neki da pišu kako su policajci uvežbani za takve situacije... Bla, bla, bla...
Oni koji su uvežbani i iskusni, oni na ovom snimku rade svoj posao.
Ovi što viču su uplašeni i pored svih vežbi, a adrenalin radi svoj posao.
Lola
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar