Sudar se dogodio oko 5 časova ujutro, u visini sela Trupale, a prema prvim podacima teže je povreden suvozač u automobilu.
Među povređenima je šest osoba iz kombija i tri iz autombila, a saobraćaj na tom delu autoputa je normalizovan, dodali su u MUP-u.
RTS je objavio da su u sudaru učestvovali kombi kojim je upravljao turski državljanin i automobil švajcarskih registracija, kao i da je među povređenima i četvoro dece.
Kako je za Telegraf rekla saopštila dr Maja Stojanović, svi imaju politraumatske povrede.
"Obaveštenje o saobraćajnoj nesreći dobili smo u 5:05 sati od radnika benzinske pumpe na autoputu. Odmah smo na teren uputili šest ekipa, celokupna intervencija bila je gotova za sat i deset minuta. Nakon zbrinjavanja na licu mesta, svi povređeni su prebačeni do niškog Univerzitetskog kliničkog centra. Dominantne su povrede glave i grudnog koša, što je karakteristično za saobraćajne nezgode", kazala je Stojanović.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Nemanja
Ucite ljudi!
Captain obvious
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar