On je poručio da je Vučić učinio mnogo da Srbija danas bude neuporedivo bolje mesto za život.
"Moj odnos sa predsednikom Vučićem je samo naš - moj i njegov, i svakako ga neće uređivati ni tajkuni, ni kvazipolitičari, niti njihove novine", naveo je Stefanović u pisanoj izjavi, koju je prenelo Ministarstvo odbrane.
On je istakao da više od 20 godina poštuje ogroman rad i energiju koju Vučić ulaže u borbu za bolju i snažniju Srbiju i da će kao član Vlade i njegov prijatelj nastaviti da ga podržava i daje sve od sebe da doprinese u toj borbi.
"Aleksandar Vučić je neko ko je učinio mnogo da Srbija danas bude neuporedivo bolje mesto za život, nego što je bila kada su o njoj odlučivali raznorazni tajkuni i predstavnici njihovih takozvanih političko-medijskih elita, koji su brinuli isključivo o svom džepu", rekao je Stefanović.
On je kazao da mu je svaki srpski vojnik poseban i da mu je važno da imaju što bolje uslove rada, bolju opremu i naoružanje, što bolji standard.
"Za razliku od Dragana Đilasa, raznih medija pod njegovom kontrolom i političko-tajkunskih elita kojima su svi koji nemaju stotine miliona evra 'obični', meni je svaki srpski vojnik poseban, važan i drago mi je kad imam priliku da ih vidim i razgovaram sa njima", naveo je Stefanović.
Istakavši da mu je važno da imaju što bolje uslove rada, bolju opremu i naoružanje, što bolji standard, Stefanović je rekao da se svim srcem bori da oni i njihove porodice žive što bolje, kao i da zna da su to za "Đilasa i 'elitu' bili i ostali problemi 'običnih', za njih nebitnih ljudi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 9
Mile rent-a mozak
Rodja
White
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar