Đoković je na Instagramu podelio fotografiju autora Marka Risovića, snimljenu danas na blokadi Gazele u Beogradu.
Teniser je napisao poruku: "Čist vazduh, voda i hrana su ključevi zdravlja. Bez toga, svaka reč o 'zdravlju' je suvišna!".
Podelio je još jednu fotografiju, uz poruku: "Priroda je naša majka. Provodimo više vremena u prirodi. Sa njom i uz nju nam je život bogatiji".
Danas je drugi vikend zaredom, u više od 50 gradova u Srbiji, održana višečasovna blokada saobraćajnica zbog izmena Zakona o eksproprijaciji i Zakona o referendumu, a sve zbog namere Rio Tinta da u Srbiji eksploatiše litijum.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 81
Rug
Mališa
MiRa
Narodu trebaju fabrike, ali ne trovaci kojima niko normalan u svetu ne da pristup. Na kraju krajeva, Srbija je zemlja sa toliko rodne zemlje koja moze doneti mnogo vise nego i jedna fabrika, samo treba raditi.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar