Lančani sudar na autoputu kod Leskovca

U lančanom sudaru tri automobila na autoputu kod Leskovca, dve osobe su povređene.
Lančani sudar na autoputu kod Leskovca
Foto: Pixabay (ilustracija)

Udes se dogodio oko 19.30h, između petlje Brestovac i petlje Pečenjevce, u ataru sela Lipovica i u smeru ka Nišu, pišu Južne vesti.

Stepen povreda povređenih za sada nije poznat, a oni su upućeni u leskovački Zdravstveni centar, kažu u policiji.

Za saobraćaj su zatvorene vozna i zaustavna traka.
 
Putevi Srbije saopštavaju da su njihove ekipe na terenu i apeluju na vozače da prilagode brzinu uslovima na putu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Teme

udes

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn