Požar u domu za stare u Despotovcu, nema povređenih

U domu za stara lica u Despotovcu oko 18 časova izbio je požar na krovu zgrade, a brzom intervencijom vatrogasaca, požar je potpuno lokalizovan, javlja RTS.
Požar u domu za stare u Despotovcu, nema povređenih
Foto: 021.rs
U požaru nije bilo povređenih, javlja RTS.
Požar je zahvatio manji deo krovnih greda. U gašenju požara učestvovalo je šest vatrogasnih vozila iz Despotovca i Jagodine i 15 vatrogasaca.
Vatrogasne ekipe će kraj objekta dežurati i narednih nekoliko sati. Vatre i dima iznad krova više nema. Uzrok požara naknadno će biti utvrđen, piše RTS.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn