Uhapšene dve osobe zbog ubistva u Obrenovcu, za trećom se traga

Beogradska policija uhapsila je dve osobe zbog sumnje da su u Obrenovcu, u saizvršilaštu, ubili muškarca, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
Uhapšene dve osobe zbog ubistva u Obrenovcu, za trećom se traga
Foto: 021.rs
Uhapšeni su I. B. (44) i državljanin Severne Makedonije Š. U. (50) zbog sumnje da su izvršili krivično delo teško ubistvo u saizvršilaštvu, sa još jednom osobom za kojom se traga.
Osumnjičeni se terete da su, sa još jednom osobom, koja je identifikovana i za kojom je raspisana međunarodna poternica, 19. marta hicima iz vatrenog oružja usmrtili muškarca (41).
Policija je sve osumnjičene identifikovala ubrzo po izvršenju krivičnog dela i uhapsila Š. U. i I. B., a za trećim osumnjičenim je danas raspisana međunarodna poternica.
 
Osumnjičenima Š. U. i I. B. sudija za prethodni postupak odredio je pritvor do 30 dana, naveo je MUP.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn