VIDEO: Vučić nakon sednice Saveta za nacionalnu bezbednost o Kosovu, Evroprajdu...

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je danas sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost na kojoj se razmatrala situacija na Kosovu i Metohiji, kao i održavanje Evroprajda.
Međutim, kako je rekao Vučić nakon sednice, sajber bezbednost u energetskom sektoru nije bila tema, iako je bilo najavljeno da će i o tome biti reči.
Sednici su prisustvovali premijerka Ana Brnabić, ministri Siniša Mali, Aleksandar Vulin, Nebojša Stefanović, direktor BIA Bratislav Gašić, načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović i direktor Kancelarije za KiM Petar Petković.
 
Inače, specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak stigao je sinoć u Beograd sa savetnicima predsednika Francuske i kancelara Nemačke, gde se sastao sa predsednikom Srbije Vučićem. Lajčak je rekao da je u Beogradu i Prištini imao važne razgovore i da će se proces nastaviti narednih dana.
 
Prethodno je Vučić uoči sastanka na Instagramu napisao: "Razgovor o budućnosti Srbije, a nikakvog priznanja Kosova neće biti" uz fotografije susreta. 
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Aga

    10.09.2022 18:31
    Srki
    Napisao suštinu sve potpisijem !
  • Boja

    10.09.2022 16:11
    Poslodavci
    Kad bi poslodavci i menadžeri bili malo razumniji i imali dovoljno radnika da omoguće normalnu petodnevnu radnu nedelju i 2 dana slobodna ne bi bilo problema toliko sa premorom radnika fizički i psihički i toliko otkaza i nezadovoljstva radnika, ima firmi koje menjaju radnike kao čarape i idu po poslovici, "teraj konja koji vuče" samo i to neće večno trajati.
  • Vucic je portparol

    10.09.2022 15:11
    Nato-a u Srbiji
    Uporno Vucic gura stavove Nato-a javnosti u Srbiji, i treba da bude zbog toga smenjen. Poslusajte Vucicevu pricu, propagira lazni stav da se vojno za sve pita Amerika, i da je Srbija u teskom polozaju jer kao oni naoruzavaju susede ?! Pa sta neka naoruzava, Amerika i Nato ne mogu nista vojno Srbiji jer Rusija je vojno jednake snage kao i oni. Vucic uporno sakriva od javnosti Srbije realnost da je Rusija jednake vojne snage kao Nato, i time uporno gura Nato ciljeve za Kosovsko pitanje. Druga stvar su finansije, po Bdp-u je Kina prestigla Ameriku, i to isto krije. Vucic treba da bude smenjen, jer je on neodgovarajuci i slab profil licnosti potrebnog za predsednika Srbije, u uslovima novog svetskog poretka gde se odnos snaga u svetu promenio. Novi predsednik Srbije mora vise da koristi vojnu moc Rusije i finansisku moc Kine u svim ostalim pregovorima oko Kosmeta. Vratiti pregovore u UN i osnovati Rusku vojnu bazu na jugu Srbije, za pocetak .

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn