Aca Lukas osuđen jer je vređao Žaklinu Tatalović - mora da plati 250.000 dinara

Viši sud u Beogradu potvrdio je da je Aleksandar Vuksanović kriv zbog uvreda koje je izrekao na račun novinarke N1 Žakline Tatalović, rekli su njeni advokati Dragan Maravić i Srđan Dugonjić.
Lukas je krivično osuđen zbog uvreda koje je izgovarao Žaklini Tatalović 2020. godine gostujući na Pink televiziji u emisiji Hit tvit, prenosi N1.
Na osnovu presude, Vuksanović će platiti kaznu u visini od 250.000 dinara i sudske troškove u roku od tri meseca.
Ukoliko to ne učini biće mu određena kazna zatvora u trajanju do šest meseci.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Spisak

    30.09.2022 15:42
    Tanja@ Ah, kako tipično radikalski, ni manje ni više nego u zatvor za verbalni delikt? Da li to isto važi i za opoziciju?
  • Uf

    30.09.2022 14:50
    ala mu "razrezaše" cifru, pa on taj iznos propije za par sati
  • Tanja

    30.09.2022 14:34
    Novcana kazna + bar godina u zatvoru,pa da se nauci kako treba da se ponasa.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn