Još deset osoba preminulo od kovida, 1.137 novih slučajeva

U poslednja 24 sata preminulo je još deset osoba od posledica koronavirusa u Srbiji, pa je ukupan broj žrtava 17.209, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs.
Još deset osoba preminulo od kovida, 1.137 novih slučajeva
Foto: 021.rs
Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na koronavirus je testirana 11.621 osoba, a pozitivno je bilo 1.137.
Na respiratorima je 26 pacijenata.
Ukupno su hospitalizovane 383 osobe.
 
U Srbiji je od početka epidemije zvanično potvrđeno 2.400.037 slučajeva infekcije.
 
Procenat smrtnosti je 0,72 odsto.
 
Do 15 časova 26. oktobra u Srbiji je sprovedeno 11.326.775 testova na osobama koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Теодора

    27.10.2022 08:51
    Корона је сада скоро као грип типа А, али далеко смо од победе.
  • Gvozden

    26.10.2022 20:28
    More Mrs bre
    Korona je pobedjena. Sad je na red dosla struja, pa ce biti nestasica hrane!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija