Kako prenosi
N1, Aleksandar Vučić samo je jednom došao na obeležavanje Dana Republike Srpske i to 2016. godina kada je prvi put obeležen.
Ove godine nema ni Ane Brnabić, koja je prisustvovala ranijih godina, ali tu su šef diplomatije Ivica Dačić, ministarka za brigu o porodici Darija Kisić, kao i ministar za rad i socijalnu politiku Nikola Selaković.
Republika Srpska obeležava Dan Republike – 9. januar, kada je pre 31 godinu proglašena Srpska Republika BiH. Dan Republike Srpske je Ustavni sud BiH proglasio neustavnim.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 25
696
Ali ona je bila deo delegacije. Nije došla sama, na svoju ruku kao vođin sin, po izjavi vođe lično. vučić je mogao pre proslave da kaže da će njegov sin ići kao nezvaničan gost, po sopstvenoj želji. Iskusni političari znaju da se ponašaju shodno situaciji. Vođa od početka uobražava da je političar.
Crveni
Da podsetim na titovu sahranu je predsednik USA poslao svoju majku na primer.
ZX
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar