Z. A. je uhapšen juče na prelazu Bela zemlja, na regionalnom putu Bujanovac - Gnjilane, naveo je RTS.
Specijalno tužilaštvo Kosova saopštilo je sinoć da je on osumnjičen da je kao policajac, marta 1999. u stanici u Kamenici, "sa drugim pripadnicima policije, gumenim šipkama i nogama udarao i mučio B.M." koji je zadobio teške povrede.
Osumnjičen i da je tokom februara i marta 1999. učestvovao u "maltretiranju albanskih civila" i u "proterivanju i nasilnom raseljavanju građana Kamenice i okoline" kao i za pljačku i podmetanje požara u kuće Albanaca.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Pravi Patriota
A rezolucija 1244? 999 pripadnika naše vojske? Nema sada haubica i "Miloša" postavljenih do administrativne granice? Srpska lista .... ćuti? One novcate kamiončine i nastavnice koje na barikadama drže onlajn nastavu ... ništa?
Advokat - to je maksimum ove države?
Desničari, navijači, dileri, litijumaši, zavetnici .... to vam je svima ok?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar