Vučević je u Valjevu, na polaganju zakletve vojnika na dobrovoljnom služenju vojnog roka, rekao da je agresija NATO bila "protivpravna i nemoralna".
"Devetnaest najmoćnijih država sveta napalo je i na naš narod izručilo 22.000 tona projektila. U najnepravednijem ratu koji je ikada vođen, naš narod je pokazao da je dostojan svojih časnih predaka, a naša vojska je uspela da očuva svoje borbene potencijale. Velika zasluga za to pripadala je upravo vojnicima koji su tada služili vojni rok", naveo je Vučević, prenelo je Ministarstvo odbrane.
Zakletvu u valjevskoj kasarni "Vojvoda Živojin Mišić" danas su položili vojnici martovske generacije i slušaoci Kursa za rezervne oficire.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 17
Boban
ggg
Od Mene
Nekima bombardovanje,pune dunstflaše je donelo.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar