DNEVNI KVIZ: 10 pitanja da testirate znanje
31.03.2025.•
4
Nova radna nedelja je pred nama, a tu je i 021.rs dnevni kviz znanja.
Kako je navedeno, vodostaj Save je u umerenom porastu, sa tendencijom umerenog i većeg porasta naredna četiri dana, dok je vodostaj Tise u stagnaciji sa tendencijom stagnacije i manjeg porasta.
Vodostaj Velike Morave je u stagnaciji sa tendencijom manjeg opadanja i stagnacije naredna dva dana.
Vodostaji na Dunavu i Savi su u domenu srednjih, na Tisi su u domenu srednje niskih, a na Velikoj Moravi u domenu niskih vrednosti za ovo doba godine, kažu u Srbijavodama.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar