"Sledeći proces će nam dati više informacija o tome ko su, kako su ušli na Kosovo i ko je to naredio. Ono što smo saznali je da je reč o terorističkoj i kriminalnoj formaciji koja je planirala ovaj napad", rekao je Kurti, prenosi Koha.
Oni ne predstavljaju švercersku bandu, već plaćeničku strukturu koju politički i finansijski podržava zvanični Beograd, dodao je Kurti, koji je posetio porodicu ubijenog kosovskog policajca - suprugu i troje dece.
"Delim tugu zbog njegovog ubistva. Zahvaljujem svim građanima koji su došli da odaju poštu ubijenom policajcu. Nadamo se da će ovo biti poslednji ovakav slučaj na teškom putu za pravo i pravdu", rekao je Kurti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
đoka
Bojan
Detelinara
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar