"Narednik A. B, do juče je bio naš čuvar, a od danas je naš heroj", rekla je Osmani na komemoraciji povodom smrti Bunjakua.
Dodala je da su A. B i kosovska policija u nedelju uradili ono što su morali da urade protiv, kako je kazala, kriminalnih grupa koje finansira Srbija.
"A. B. i kosovska policija juče su bili izazvani od terorističkih bandi koje finansira Beograd i uradili su šta su morali, vratili su zakon, zaštitu, teritorijalni integritet i naš suverenitet i ojačali dostojanstvo", rekla je Osmani.
Prema njenim rečima, A. B. je bio stub Policije Kosova.
"Ostao je nepokolebljiv u odbrani zakona i protiv terorističkih grupa koje podržavaju Srbi, čiji je cilj bio da destabilizuju ne samo Kosovo već i ceo region", rekla je Osmani.
A. B. je danas uz najviše počasti sahranjen u Gnjilanu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Milana
Ubijali su policajce iz zasede ibezali su u sumu.
Sada se to vraca, kolo srece se okrece..
Nisu placali struju , komunalije...
Eto im neka Srbi isto rade.
Mile
Bora
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar