Istraživanje javnog mnenja: SNS nije na 49,4 odsto kako tvrdi Vučić
01.04.2025.•
12
Uprkos izjavama Aleksandra Vučića da SNS raste rejting i da je u februaru iznosio 49,4 odsto, istraživanje jedne beogradske agencije, rađeno za deo vladajuće koalicije, pokazuje drugačije rezultate.
Komentari 7
NN
Verujem da je to jako bolna situacija i da nije bilo teško samo Vašem ocu koji je patio, nego i celoj porodici. Ali zamerati lekarima što nisu, kako kažete "pomogli da se ubrza proces umiranja" zaista je neobično. Lekari pomažu da se održi proces življenja, a ne umiranja, valjda vam je poznato da eutanazija kod nas, a i u nakveće delu sveta ne postoji. Jeste li svesni da ste zapravo tražili da ga ubiju i to ste još napisali? Nemojte, zaboga!
A sa gore opisanim slučajem to i nema neke veze. Sedativi i analgetici nisu isto! Postupak te žene je potpuno neodbranjiv!
@NE
Milica
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar