Prema njegovim rečima, kada je veći deo opozicionih stranaka okupljenih u koaliciji "Srbija protiv nasilja" odlučio da izađe na izbore, bojkot je postao besmislen.
Lista će se zvati "Jasan Beograd - Kreni promeni - Savo Manojlović".
On je rekao da veruje da će taj pokret uspeti da pobedi apatiju kod građana i probudi energiju koju je pokazao u zaštiti zelenih površina u gradu i kada je zaustavio Rio Tinto.
"Očekivati da ova vlast da fer izborne uslove je isto kao i očekivati da mesar postane vegetarijanac", rekao je Manojlović.
O eventualnom izlasku na druge lokalne izbore, pokret će u narednim danima obavestiti javnost.
Pokret "Kreni-Promeni" prvi put izlazi na izbore.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 41
Beogradžanista
Kupujem-prodajem
Shin Sekai
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar