Kako je rekao Dačić, organizatori bi trebalo da razmotre njegovo odlaganje.
"To jeste jedan skup visokog rizika na taj dan i trebalo bi razgovarati sa organizatorima da imaju u vidu da tu može da bude provokacija i da bi eventualno možda mogli da razmišljaju o odlaganju svega toga", rekao je Dačić.
Policiji nije prijavljen skup, rekao je on i dodao da nije potrebno tražiti dozvolu policije jer se festival održava u zatvorenom prostoru.
"Skup nije prijavljen zato što nije reč o skupu na otvorenom za koji se traže dozvole. To jeste bezbednosni rizik, ali mi do sada nismo postupali po tome zato što nikakvih najava tog događaja nije bilo prema Policijskoj upravi za grad Beograd", naveo je Dačić.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 13
Ksenija Popovic
@Izvidjac Futog
Џафер
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar